― ביטוח רכב שטח המשתלם ביותר ―

רכב שטח שונה מרכב סטנדרטי לא רק בגודלו אלא גם בביצועיו. הוא נועד לנסיעה בכביש ובשטח, שם הסביבה עשויה להיות מאתגרת במיוחד (גם לנהג מיומן). לכן, לא מספיק ביטוח רכב רגיל. צריך ביטוח רכב שטח, שעונה על הצרכים הממשיים של בעל הרכב. אנו, בסוכנות ביטוח רוטנברג מתמחים בביטוחים ייעודיים לרכבי שטח. מוניטין בשירות, של יותר מ-30 שנה.

ביטוח רכב שטח

מדוע צריך ביטוח מיוחד לשטח

רכבי שטח עשויים להיות יוקרתיים ביותר. אך בשונה מרכבי יוקרה ספורטיביים, למשל, הם גם עשויים להתמודד עם תנאי דרך קשים באופן מיוחד. בנוסף, אפילו הרכבים שבעיקר משמשים לנהיגת כביש נחשבים ל"מועמדים" מועדפים לגניבה ולפריצה. לכן, בדומה לצורך באביזרי בטיחות ואמצעים מיוחדים לנהיגת שטח, עולה הצורך גם בביטוח מיוחד לרכבי שטח ו-4 על 4. אם נדגים זאת בקצרה, הרי שלנהנים מנהיגת שטח מאתגרת עשוי להועיל ביטוח שכולל גם גרירה וחילוץ בתנאים מיוחדים.

עובדות חשובות על ביטוח רכב שטח

  • ביטוח לרכב שטח כולל גם מרכיבים מסוימים הזהים לביטוח לרכב רגיל. הרובד הבסיס הינו כמובן ביטוח החובה. ביטוי מחויב על פי חוק, לכל רכב הנוסע בארץ.
  • הביטוח המקיף צריך לכסות מצבים מגוונים לרבות סיכון גניבה ופריצה.
  • כיסוי בשל גניבות, שהרי רכבי שטח אינם חסינים ולמעשה על פי הנתונים, פריצות וגניבות של רכבי 4 על 4 הפכו נפוצות יותר.
  • כיסוי למקרים של תאונה, ממגוון סוגי נזקים ועד כדי טוטאל לוס.
  • בקביעת עלות הביטוח נלקחים בחשבון מצב הרכב, גיל הרכב, מחירו, מידת הניסיון של הנהג.
  • מתייחסים גם הרגלי הנהיגה והיסטוריה תעבורתית. יש משמעות גם למיגון, תוספות ומערכות בטיחות המותקנות ברכב וכן מספר הנהגים.

פנו לביטוח רוטנברג, שם תפגשו לא רק מומחי ביטוח אלא גם ג'יפאים מנוסים בפני עצמם.

גלילה לראש העמוד

צריכים עזרה? תנו לנו לדאוג לכם..

השאירו פרטיים או חייגו 09-7676728 ונשמח לעמוד לשירותכם.

דילוג לתוכן