― ביטוח רכבי יוקרה וספורט ―

רכבי יומיום

באופן אישי אני מכיר את ההרגשה הקשה  של לקום בבוקר ולגלות כי נערך לך "ביקור בית" ושרכבך נעלם יחד עם "המבקרים". מקרים מעין אלו ואירועי תאונה ותביעות צד ג' הינם לדאבוננו, דבר יומיומי. גודלו של משרדנו משקף את העוצמה שלנו בחברות הביטוח השונות.  הקשרים שלנו עם מנהליה הבכירים ביותר של  חברות  הביטוח מאפשר לנו לתת מענה מהיר ויעיל ללקוחותינו במקרים של תביעות גם המורכבות שביניהם.

ביטוח רכבי יוקרה וספורט

רכבי שטח

כג'פאי וותיק אשר מעל 20 שנים חורש את דרכי הארץ לאורכה ולרוחבה, ואשר ביצע, לא פעם לא פעמיים, את "שיר המעלות" (מעלה זיק, מעלה  מחמל, מעלה חווה ורבים אחרים) אני מכיר היטב ולעומק את נושא עבירות הרכב, את הסיכונים הנלווים לכך בשטח ואת הייחודיות בביטוח רכבי שטח משופרים.

למביני דבר – מי שמחזיק רכב שטח ער לבעייתיות של תביעות בגין נזקים לתוספות ולשיפורים. לנו לא צריך להסביר למה הרכב שלך טבע בנחל צין. אנו נדע להסביר לחברת הביטוח למה היא צריכה לשלם לך.

רכבי יוקרה וספורט

לא כל אחד יכול ובטוח שלא כל אחד מבין מה זה לנהוג ולהחזיק רכבי ספורט או רכבי יוקרהסוכנות הביטוח רוטברגמבינה עניין בביטוח רכבי יוקרה וספורט ! בשונה מסוכני ביטוח רבים, לנו יש את היכולת לקבל הצעות ממספר חברות ביטוח במקביל  בגין אותו רכב שמעטים בכלל מוכנים לבטח.

יבוא אישי או רכישה מקומית לא זרים לנו. אנו יודעים לבטח ולטפל בתביעות  ברכבים כגון:. אסטון מרטין, פורש, מזראטי, I-8, 63E, C4 , ג'ולייה תילתן ירוק, רכבים מסוגים אלו מבוטחים במשרדנו, הטיפול האישי של מאיר רוטברג בלקוחות  הרכבים הללו, הינו החלק  שאהוב עליו במיוחד. כמי שנוהג ב-345 כ"ס בגלגלים האחוריים ברור לכל שמאיר חי, נושם, ואוהב את התחום ויודע למצוא עבורכם את הפתרונות הבטוחיים ואת היחס ההולם לרכב המיוחד שלך.

 

גלילה לראש העמוד

צריכים עזרה? תנו לנו לדאוג לכם..

השאירו פרטיים או חייגו 09-7676728 ונשמח לעמוד לשירותכם.

דילוג לתוכן