― ביטוח משאית קלה ―

משאית קלה הינה רכב שימושי ונפוץ במיוחד. היא משמשת בתעשייה, בלוגיסטיקה והובלות, קמעונאות ועוד. כל מי שמחזיק בבעלותו רכבי הובלות ומשאיות קלות או אפילו אחת, צריך להבין יותר על ביטוח משאית קלה. ביטוח רוטנברג, הסוכנות בעלת הוותק של מעל 30 שנה מבטיחים שירות אישי בתפירת חליפת הביטוח הטובה ביותר בשבילכם.

ביטוח משאית קלה

חשוב! אלה הדברים שחשוב לכם לבדוק

משאית קלה נחשבת על פי רוב כמשאית אשר משקלה איננו עולה על 15 טון. את העובדה הזאת יתכן מאוד שאתם יודעים. אך מסתבר שגם נהגים וותיקים לא תמיד ערים לכל המשמעויות של בחירה נכונה בביטוח של משאיות קלות. הדגשים הבאים עשויים להיות עבורכם בעלי חשיבות רבה.

כאשר אתם מקבלים הצעה לביטוח עבור המשאית הקלה שברשותכם, כדאי לשים לב לכמה וכמה דברים. למשל:

  • בידקו לא רק מהי הפרמיה החודשית שאתם משלמים אלא מהו גובה הכיסוי.
  • בררו האם רק המשאית מבוטחת או שמא אתם יכולים לקבל גם כיסוי לסחורה (ביטוח של סחורה בהעברה).
  • שאלו מה בדבר ההשתתפות העצמית. בביטוח משאיות, להשתתפות עצמית משמעות רחבה במיוחד.
  • אם במשאית משמשים כמה נהגים, וודאו כי לכל אחד מהם קיים כיסוי למקרה תאונה, חס וחלילה. יש פוליסות שבהן נדרש וותק מסוים בנהיגה על משאית וכן גיל מינימום.

בכל שאלה, אנו אתכם לאורך כל הדרך. אנו, סוכנות ביטוח רוטנברג עומדים עבורכם בקשר עם מיטב חברות הביטוח בישראל. שוקדים על מתן שירות איכותי ויעיל עבור כל נהג ומנוסים ביותר בפתרונות ייעודיים גם לרכבים מיוחדים, למשאיות קלות וכן רכבי שטח ויוקרה. מעל 30 שנות ניסיון לא הולכים ברגל. בעל הסוכנות, מאיר רוטנברג מבטיח מצוינות, מקצועיות, שירות וייצוג הגון של כל לקוח.

גלילה לראש העמוד

צריכים עזרה? תנו לנו לדאוג לכם..

השאירו פרטיים או חייגו 09-7676728 ונשמח לעמוד לשירותכם.

דילוג לתוכן