― ביטוח מרצדס לשמירה מלאה ―

אם בחרתם לנהוג ברכב מרצדס, אין ספק כי בחרתם טוב. אתם יודעים להעריך איכות ולא אוהבים להתפשר. גם כאשר אתם מחפשים ביטוח ואת הסוכנות שתבטח אתכם, חשוב שלא תתפשרו. ביטוח רוטנברג – מתמחים בביטוחי רכבי ספורט, שטח ויוקרה. אצלנו תקבלו ביטוח מרצדס שבאמת יעמוד לצדכם בשעת הצורך. כיסויים מקיפים מצד אחד, שירות וליווי אישי מצד שני. ניסיון של מעל ל-30 שנה תמיד מלווה אתכם.

ביטוח רכב יוקרתי, ביטוח רכב יקר, ביטוח מרצדס

מי צריך ביטוח מרצדס ומוזמן לפנות אלינו

לכאורה, כמעט מובן מאליו מי זקוק לביטוח מרצדס. כל מי שרכש את אחד מרכבי החברה ומותג הרכב המפורסם. למעשה, נבקש להדגיש שאנו מבטחים את כל הדגמים, הן אלה המיובאים ארצה בייבוא הרגיל והן אלה שיובאו בייבוא אישי. יש לנו הרבה מאוד ניסיון ואנו יכולים להשיג הצעת ביטוח מעולות מכל חברות הביטוח המובילות. E – קלאס, B – קלאס, דגמי CL, מרצדס קופה וכל היתר, אנו יודעים כמה שהרכב שלכם יקר ללבכם. הוא לא רק יקר לכיס. רבים משקיעים בהם בשלל תוספות ומטפלים בהם באהבה במוסכים הטובים ביותר ובעזרת מיטב המכונאים. אם אתם רוצים את הביטוח בסטנדרטים של מרצדס, ביטוח רוטנברג תמיד אתכם.

כיסוי מרצדס מכל הכיוונים עם ביטוח פרמיום

רכבי יוקרה כמרצדס מושכים את העין גם של גנבים או פורצים. כיסוי נבון יזכה אתכם במתן הפתרונות למקרים של גניבה מצד אחד ונזק שאירע בעת ניסיון פריצה לרכב מצד שני. הכיסוי הביטוחי יכול לכלול כיסוי למקרים של תאונות, נזק לרכב ולמכלולים השונים, נזק לצד ג', נזקים בשל התלקחות, נזקי סערה, גשם, ברד או שלג ועוד. פנו אלינו והיווכחו מהו שירות פרמיום, שמגיע לכם כבעלי רכב פרמיום. מקצוענות בביטוח שמשרתת אתכם נאמנה!

גלילה לראש העמוד

צריכים עזרה? תנו לנו לדאוג לכם..

השאירו פרטיים או חייגו 09-7676728 ונשמח לעמוד לשירותכם.

דילוג לתוכן