― ביטוח רכב יוקרתי ביטוח רכב יקר בהיקף מלא ―

ביטוח רכב יקר

החלטת לפנק את עצמך ולהגשים לעצמך חלומות רבי שנים ונכנסת אל סוכנות רכבי יוקרה. מזל טוב! מגיע לך לקבל בדיוק את מה שתמיד חלמת עליו. רכבי יוקרה יכולים לספק לך תענוג רב ואין הרבה דברים מספקים כמו לצאת לסיבוב ברכב החלומות שלך שמציע עיצוב יוצא דופן, ביצועים מעוררי קנאה ונוחות מדהימה בחוויית הנסיעה שלך. עם זאת, כאשר זה נוגע לביטוח לרכב יוקרתי, חשוב שניקח את הדברים בשיא הרצינות. רכבים יקרים נמצאים בסיכון גבוה יותר לאירועי ביטוח שונים ולכן חשוב שנייעד עבורם ביטוח רכב יקר שיבטיח לנו כיסוי וישמור על החלומות שלנו בטוחים.

ביטוח רכב יוקרתי, ביטוח רכב יקר, ביטוח מרצדס

סמל סטטוס הנמצא בסיכון מתמיד

כאשר מדובר ברכבי יוקרה, חשוב לזכור שלא חייב לקרות אירוע מיוחד על מנת שנספוג הוצאות כבדות. אחרי הכול, גם בתיקונים השוטפים מחירי החלפים של רכב יוקרה עשויים להיות גבוהים בהרבה ודורשים עבודה מול מוסך מורשה. עם זאת, הוצאות אלו נעשות גבוהות בהרבה כאשר מדובר בנזקי פחחות וצבע כתוצאה מתאונות.
כמו כן, רכבי יוקרה הנרכשים במאות אלפי שקלים מהווים פיתוי גבוה לגנבי רכבים ולכן מועדים יותר לפריצות, גניבות ולנזקי ונדליזם. מחקרי שוק מראים כי פוליסות ביטוח רכב יוקרתי ממומשות בשיעור גבוה בהרבה מביטוח רכב סטנדרטי.

התאמת ביטוח רכב יקר לכל צרכיך

אנו בביטוח רוטברג רוצים להבטיח כי רכבך יקבל כיסוי ייחודי ומותאם שיאפשר לך ליהנות ממנו ללא דאגה ובידיעה כי יקבל את המענה הראוי. לא חשוב אם בידיך רכב אספנות, רכב יוקרה בייבוא אישי או רכב מנהלים הנמצא בשימוש יום-יומי, אנו נסייע לך לייעד עבורו ביטוח רכב יוקרתי שישמור אותו מול כל תרחיש במצב הטוב ביותר ויאפשר לך לישון טוב יותר בלילה. לפרטים נוספים, אנו זמינים עבורך על ידי השארת פרטיך באתר.

גלילה לראש העמוד

צריכים עזרה? תנו לנו לדאוג לכם..

השאירו פרטיים או חייגו 09-7676728 ונשמח לעמוד לשירותכם.

דילוג לתוכן