― ביטוח ג'יפ ביטוח לג'יפ ―

ביטוח ג'יפ

בעלי ג'יפים נהנים מחוויה מוטורית יוצאת דופן ומחזיקים ברכב שניתן למצות ממנו את המיטב בשטח ועל הכביש כאחד. לטיולים, לבילויים, לצרכים פרקטיים ולשימושי הרכב היום-יומיים, מדובר בסמל סטטוס מופלא שמכניס תועלות חדשות וייחודיות. עם זאת, רכב שטח לא מביא אתו רק יתרונות. התחזוקה המורכבת של רכב 4X4 והמעמד הייחודי שלו דורשים גם שנתנהל עמו באופן שונה. על מנת להבטיח כי אנו מכוסים מול כל תרחיש, אסור לוותר על ביטוח ג'יפ ייעודי שיאפשר לך לקבל כיסוי ביטוחי מקיף.

מאפיינים ייחודיים לביטוח ג'יפ

ישנם שני מאפיינים ייחודיים בג'יפ שהופכים רכישת ביטוח לג'יפ להכרחית:

  • מחירו הגבוה יותר של הג'יפ דורש שנרכוש פוליסה יוקרתית יותר שתבטיח לנו כיסויים ראויים על מחירו הגבוה בכל מקרה של תאונת טוטאל לוס, גניבה או חבלה.

הג'יפ מועד יותר לתאונות עקב השימוש בו בשטח ובתנאים אתגריים. לכן, חשוב שנייעד לו ביטוח לג'יפ שיבטיח לנו כיסוי גם בתרחישים קיצוניים שלא בטוח שחברת הביטוח תכסה בביטוח רכב רגיל שאינו ביטוח ג'יפ.

אילו תרחישים יכסה ביטוח לג'יפ?

חשוב שנבטיח שביטוח מסוג זה יכסה מגוון רחב של תרחישים אשר סבירותם גבוהה ברכב שטח:

תנאי מזג אוויר

כלומר, נזקים בגין סופות וגשמים כמו הצפות בפנים הרכב, נזקי שלג או החלקה על קרח, הוצאות חילוץ לאחר שקיעה בבוץ וכו'.

תאונות שטח

התהפכות הרכב בשטח ושירותי חילוץ, שריטות ונזקים אחרים למבנה הרכב.

נגד גניבות

הרכבים הנחשקים מועדים לגניבות וחשוב שיהיה לנו כיסוי מלא מול פריצות, גניבות ומעשי ונדליזם.

פורשים לך רשת ביטחון

לא משנה מה נדרש עבור הג'יפ שלך, חשוב שיעמדו לרשותך אנשי מקצוע מובילים שיסייעו לך לתפור את הפוליסה האידיאלית עבורך. ביטוח רוטברג פועלת כבר מעל שלושה עשורים מתוך שאיפה לעמוד תמיד בחוד החנית של תחום הביטוח על ידי יחס אישי ומקצועיות בלתי מתפשרת. להתאמת ביטוח ג'יפ אידיאלי לצרכיך עוד היום, אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר.

גלילה לראש העמוד

צריכים עזרה? תנו לנו לדאוג לכם..

השאירו פרטיים או חייגו 09-7676728 ונשמח לעמוד לשירותכם.

דילוג לתוכן