― ביטוח ג'יפים ביטוח לג'יפים לנסיעה מטריפה ―

ביטוח לג'יפים המשתלם ביותר

כל עוד הדברים מתנהלים לפי התוכנית שלנו, הכול טוב ויפה. אנו נהנים מג'יפ יוקרתי שנותן ביצועים בשטח ומתהדרים ברכב איכותי ומרשים לכל שימוש שלו על הכביש ובעיר. עם זאת, החיים אינם מתנהלים תמיד לפי התוכניות שלנו וכשמדובר בג'יפ, התרחישים הבלתי צפויים עשויים להיות רחבי היקף ודורשים שיהיה בידינו ביטוח ג'יפים ייעודי.

ביטוח ג'יפים, ביטוח לג'יפים

הסיכונים הם רבים

בין אם הג'יפ וכל יתרונותיו מנוצלים אצלך עד למקסימום, או אם הוא נשמר היטב ומשמש אותך רק בעיר, הסיכונים הייחודיים לג'יפ עדיין מתקיימים.

  • הרכב הנחשק והיקר תופס את תשומת ליבם של פורצים.
  • השימוש בו בתנאים אתגריים הופך אותו למועד יותר לתאונות בנסיבות מיוחדות.

כדי להבטיח שהרכב שלך מכוסה מפני סיכונים ייחודיים אלו, ביטוח לג'יפים איננו פריבילגיה – הוא חובה.

החשיבות שבביטוח לג'יפים

על ידי רכישת ביטוח ג'יפים נוכל להבטיח כי נקבל כיסוי מלא בכל מקרה של פריצה וגניבה או לחילופין במקרים של התהפכות, נזקי מים חמורים, חילוצים משקיעה בשטח ונזקים לגחון הרכב כתוצאה משימושים אתגריים במהלך טיולי שטח.

אחרי הכול, רכשת את הג'יפ על מנת למצות ממנו את המיטב ולקרוע אתו את השטח מבלי להצטרך לחשוש מפגיעות שלא ניתן יהיה לתקן. לכן, אנו מזמינים אותך ליהנות מביטוח שיאפשר לך לשים את הדאגות בצד ולדעת שכל הצרכים שלך מכוסים.

ביטוח רוטברג שומרים את הג'יפ שלך בטוח

כדי ליהנות מפוליסת ביטוח ג'יפים שתאפשר לך לצאת לשטח ללא דאגות ולדעת שהרכב שלך בטוח בחניה, על הכביש ובכל מסלול, אנו עומדים לצידך ומספקים לך שירות מותאם לצרכיך ובזמינות גבוהה. על מנת לשמוע על ההצעות הייחודיות שלנו לרכבי שטח, אנו מזמינים אותך להשאיר את פרטיך עוד היום ואחד מנציגינו ייצור עמך קשר בהקדם.

גלילה לראש העמוד

צריכים עזרה? תנו לנו לדאוג לכם..

השאירו פרטיים או חייגו 09-7676728 ונשמח לעמוד לשירותכם.

דילוג לתוכן