― ביטוח בריאות ―

ערכו הכלכלי של אדם נמדד במסוגלות שלו לשמור על כושר ההשתכרות שלו ו/או במסוגלות שלו לשלם עבור הוצאות חריגות בנושאי בריאותו ובריאות משפחתו. ביטוחים שקשורים לתפקוד של אדם כתוצאה ממחלה או תאונה הינם הערובה היחידה לקיומה הפיננסי של המשפחה ובמקרים רבים גם מצילים חיים.

 

מה ביטוח בריאות מכסה?

 

ניתוחים, טיפולים מיוחדים ויקרים והתייעצויות עם רופאים מומחים

ביטוח בריאות מכסה את העלויות הכספיות של ניתוחים פרטיים, טיפולים רפואיים פרטיים והתייעצויות דחופות עם רופאים מומחים אשר נדרשים לשם חוות דעת שניה או לשם הצלת חיים. ביטוח זה מבטיח שלא תצטרכו להמתין חודשים בתור לטיפול או לניתוח ולסכן את חייכם. ביטוח זה מאפשר לכם לקבל חוות דעת נוספת עם הרופאים המומחים ביותר לפני שאתם ניגשים לפרוצדורה רפואית. זכרו, אדם ממוצע לא מסוגל לממן את הטיפולים הללו בעצמו ולכן חברת הביטוח לוקחת על עצמה את העלויות הכרוכות בכך.

 

תרופות שלא בסל הבריאות

מידי שנה קובעת וועדה מיוחדת של משרד הבריאות אילו תרופות יסובסדו על ידי הממשלה וקופות החולים ואלו לא יכנסו "לסל הבריאות". כשמדובר בתרופות מצילות חיים, ביטוח בריאות מבטיח שבכל מקרה בו תזדקקו לתרופה שאינה בסל הבריאות חברת הביטוח תממן עבורכם את עלויות התרופות. לעיתים קרובות מדובר בעלויות של עשרות אלפי שלקלים בחודש. העדר ביטוח תרופות שלא בסל הבריאות מסכן את חייכם.

 

ביטוח השתלות איברים

כשאדם זקוק להשתלת איבר בגופו גורם הזמן מכריע ואף עלול לסכן את חייו. בישראל יש מחסור באיברים להשתלה וקיימת וועדה מיוחדת (ועדת משיח) אשר קובעת עבור האזרח את דחיפות ותזמון מועד ההשתלה.

ביטוח השתלות מציל חיים!!! ומבטיח שבמקרה חו"ח של צורך בהשתלה לא תצטרכו להמתין בתור ובמידת הצורך אף יטיסו אתכם להשתלה בחו"ל בליווי קרוב משפחה.

 

טיפולים וניתוחים בחו"ל

כשהתורים בארץ לניתוח  או טיפולים רפואיים מצילי חיים משתרכים, אתם בסכנת חיים. מימון טיפול או ניתוח בחו"ל יעלה הון תועפות. ביטוח בריאות מבטיח לממן עבורכם את כל ההוצאות הכרוכות בכך ולקבל את הטיפול אותו בחרתם גם בחו"ל.

 

שירותים אמבלטוריים

תמורת פרמיות של שקלים בודדים ניתן להרחיב את פוליסות הבריאות ולהבטיח לכם מגוון שירותים אמבולטוריים ללא צורך בהמתנה בתורים ארוכים. וכשמדובר באבחונים כגון:

  • בדיקת תהודה מגנטית (MRI)
  • טומוגרפיה ממוחשבת (T.C)
  • בדיקות מעבדה
  • רנטגן, א.ק.ג,
  • בדיקה על קולית (אולטרסאונד)

מדובר בהצלת חיים!!!

 

השירותים הנוספים כוללים בין היתר, איבחונים בנושא הריון ולידה, רפואה משלימה, הפרעות קשב ואחרים.

 

לפרטים נוספים מלא/י פרטים

גלילה לראש העמוד

צריכים עזרה? תנו לנו לדאוג לכם..

השאירו פרטיים או חייגו 09-7676728 ונשמח לעמוד לשירותכם.

דילוג לתוכן